Romantická restaurace na střeše hotelu

Terasa U Prince

 

Střešní restaurace Terasa u Prince s výhledem na Staroměstské náměstí

Střešní restauraci Terasa U Prince zařadili průvodci a odborné magazíny mezi 15 nejpůsobivějších na světě.

 
Naše střešní terasa je místem, které Vám učaruje. Úchvatný výhled do všech stran spolu s delikatesami mezinárodní kuchyně je perfektní pro romantickou večeři a jedinečné okamžiky strávené s přáteli či obchodními partnery. U nás budete mít Staroměstské náměstí, Orloj, Týnský chrám, Pražský hrad či Petřín jako na dlani. Terasa je z části zastřešená i zateplená a je pro Vás otevřená po celý rok
 

 

 

FIREMNÍ VEČÍRKY A AKCE NA MÍRU

Přejete si uspořádat firemní večírek, svatební hostinu, oslavit narozeniny či promoci? Sestavíme Vám individuální nabídku dle Vašich požadavků. Pro Vaši akci můžete využít prostory našich restaurací a barů. K tomu disponujeme soukromým Královským salonkem pro 12 osob.

voucher

Věnujte gastronomický zážitek

Darujte gastronomický zážitek s jedním z nejhezčích výhledů v Praze. K dispozici jsou Dárkové poukazy ve výši 1.000 Kč, 2.000 Kč a 3.000 Kč.

Pohled shora na Terasu U Prince Terasa je jedním z nejromantičtějších míst v Praze VIP zóna s nejhezčím výhledem

DECHBEROUCÍ VÝHLED

Terasa U Prince nabízí dechberoucí výhled na Starou Prahu a její pamětihodnosti. Doslova na dosah je Orloj a Staromětské náměstí. Na dohled máte Pražský hrad a Petřín.

Terasa U Prince je romantická restaurace s dobrým jídlem

VÝBORNÁ KUCHYNĚ

Střešní restaurace disponuje vlastní venkovní kuchyní a prémiovým grilem pro precizní přípravu masových pokrmů. Veškeré suroviny pečlivě vybíráme, sami si je vyrábíme a nebo dovážíme.

Z Terasy je nádherný výhled na Starou Prahu a Pražský hrad

ROMANTIKA A RELAX

Romantické posezení, nádherný výhled, vzdálenost od denního ruchu dělají z Terasy pravou oázu v oblacích, kde si užijete obchodní jednání, setkání s přáteli či rodinou, nebo večeři zamilovaných při magickém západu slunce.

Terasa je jedním z nejromantičtějších míst v Praze

PROFESIONÁLNÍ SERVIS

Naším cílem je Vaše spokojenost, proto Vám například při rezervaci Vašich míst blokujeme náhradní místa pro případ velmi nepříznivého počasí. Naše hostesky Vám budou vždy nápomocny k dosažení příjemného pobytu.

Naše milé hostesky Vás dovedou ke stolu a usadí

OTEVŘENO PO CELÝ ROK

Střešní restaurace je otevřena bez ohledu na počasí či roční odbobí po celý kalendářní rok. Větší část restaurace je zastřešena a v chladných měsících jsou zde skleněné stěny a výkonná topidla.   

Zastřešená část Terasy Slunná strana Terasy Na Terase je krytý bar

 

 

HOTEL

V SUPER PRÉMIOVÉ LOKALITĚ

Hotel u Prince se nachází přímo v historickém srdci Prahy chráněném UNESCO, na starobylém Staroměstském náměstí, kde se v minulosti psaly české i evropské dějiny. Ostatní památky jako jsou Karlův most, Národní divadlo, Václavské náměstí, Národní muzeum a Rudolfinum jsou od hotelu vzdáleny pár minut pěší chůze.

auto

parkování

Cena parkování v krytých garážích je pro ubytování s přímou rezervací přes naše stránky: 660 Kč / 24 hod, v jiném případě 750 Kč / 24 hod. Poplatek za přistavení vozu je 150 Kč.

Disponujeme také limitovaným množstvím oficiálních parkovacích stání na ulici, zde je cena 550 Kč / 24 hod.

pěší zóna

pěší zóna

Hotel se nachází v pěší zóně. Prosím kontaktujte hotelovou recepci pro odvoz Vašeho vozu. Pokud do našeho hotelu přijedete autem, zadejte si prosím do navigace adresu: Malé náměstí 11.

mhd

mhd

Stanice metra Můstek linky A je 4 minuty chůze. Nejbližší tramvajový spoj linky 6, 9, 18 a 22 je 7 minut chůze na stanici Národní třída.

hoteluprincelogo

Adresa

Staroměstské náměstí 29, 110 00 Praha 1 - Staré město
Česká republika
GPS: 50.086482"N  14.419941"E

Kontakty

Telefon: +420 224 213 807
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hotel U Prince ze Staroměstského náěstí v Praze na Facebooku Hotel U Prince ze Staroměstského náěstí v Praze na Instagramu