Romantická restaurace na střeše hotelu

Terasa U Prince

 

Střešní restaurace Terasa u Prince s výhledem na Staroměstské náměstí

Střešní restauraci Terasa U Prince zařadili průvodci a odborné magazíny mezi 15 nejpůsobivějších na světě.

 
Naše střešní terasa je místem, které Vám učaruje. Úchvatný výhled do všech stran spolu s delikatesami mezinárodní kuchyně je perfektní pro romantickou večeři a jedinečné okamžiky strávené s přáteli či obchodními partnery. U nás budete mít Staroměstské náměstí, Orloj, Týnský chrám, Pražský hrad či Petřín jako na dlani. Terasa je z části zastřešená i zateplená a je pro Vás otevřená po celý rok
 

 

 

FIREMNÍ VEČÍRKY A AKCE NA MÍRU

Přejete si uspořádat firemní večírek, svatební hostinu, oslavit narozeniny či promoci? Sestavíme Vám individuální nabídku dle Vašich požadavků. Pro Vaši akci můžete využít prostory našich restaurací a barů. K tomu disponujeme 2 soukromými salonky pro 18 osob (Rytířský) a 6 osob (Královský).

voucher

Věnujte gastronomický zážitek

Darujte gastronomický zážitek s jedním z nejhezčích výhledů v Praze. K dispozici jsou Dárkové poukazy ve výši 1.000 Kč, 2.000 Kč a 3.000 Kč.

Pohled shora na Terasu U Prince Terasa je jedním z nejromantičtějších míst v Praze VIP zóna s nejhezčím výhledem

DECHBEROUCÍ VÝHLED

Terasa U Prince nabízí dechberoucí výhled na Starou Prahu a její pamětihodnosti. Doslova na dosah je Orloj a Staromětské náměstí. Na dohled máte Pražský hrad a Petřín.

Terasa U Prince je romantická restaurace s dobrým jídlem

VÝBORNÁ KUCHYNĚ

Střešní restaurace disponuje vlastní venkovní kuchyní a prémiovým grilem pro precizní přípravu masových pokrmů. Veškeré suroviny pečlivě vybíráme, sami si je vyrábíme a nebo dovážíme.

Z Terasy je nádherný výhled na Starou Prahu a Pražský hrad

ROMANTIKA A RELAX

Romantické posezení, nádherný výhled, vzdálenost od denního ruchu dělají z Terasy pravou oázu v oblacích, kde si užijete obchodní jednání, setkání s přáteli či rodinou, nebo večeři zamilovaných při magickém západu slunce.

Terasa je jedním z nejromantičtějších míst v Praze

PROFESIONÁLNÍ SERVIS

Naším cílem je Vaše spokojenost, proto Vám například při rezervaci Vašich míst blokujeme náhradní místa pro případ velmi nepříznivého počasí. Naše hostesky Vám budou vždy nápomocny k dosažení příjemného pobytu.

Naše milé hostesky Vás dovedou ke stolu a usadí

OTEVŘENO PO CELÝ ROK

Střešní restaurace je otevřena bez ohledu na počasí či roční odbobí po celý kalendářní rok. Větší část restaurace je zastřešena a v chladných měsících jsou zde skleněné stěny a výkonná topidla.   

Zastřešená část Terasy Slunná strana Terasy Na Terase je krytý bar

 

 

HOTEL

V SUPER PRÉMIOVÉ LOKALITĚ

Hotel u Prince se nachází přímo v historickém srdci Prahy chráněném UNESCO, na starobylém Staroměstském náměstí, kde se v minulosti psaly české i evropské dějiny. Ostatní památky jako jsou Karlův most, Národní divadlo, Václavské náměstí, Národní muzeum a Rudolfinum jsou od hotelu vzdáleny pár minut pěší chůze.

auto

parkování

Soukromé parkování je možné za poplatek 750 Kč za 24 hodin blízko hotelu (rezervace není nutná).

pěší zóna

pěší zóna

Hotel se nachází v pěší zóně. Prosím kontaktujte hotelovou recepci pro odvoz Vašeho vozu.

mhd

mhd

Stanice metra Můstek linky A je 4 minuty chůze. Nejbližší tramvajový spoj linky 6, 9, 18 a 22 je 7 minut chůze na stanici Národní třída.

hoteluprincelogo

Adresa

Staroměstské náměstí 29, 110 00 Praha 1 - Staré město
Česká republika
GPS: 50.086482"N  14.419941"E

Kontakty

Telefon: +420 224 213 807
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hotel U Prince ze Staroměstského náěstí v Praze na Facebooku Hotel U Prince ze Staroměstského náěstí v Praze na Instagramu