Restaurace s barem naproti Orloji

Restaurace U Prince

 

restaurant

Rodinná restaurace U Prince nabízí příjemné posezení pod původními barokními klenbami a originálně zdobeným interiérem.

 
V naší restauraci si můžete vychutnat speciality z české i mezinárodní kuchyně. Naši tradiční kuchyni doprovází každý večer živý pianista. Restaurace má celoročně k dispozici také velkou předzahrádku přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Orloj. Pro menší firemní a rodinná setkání Vám nabízíme Královský salónek (pro 12 osob). Zachované gotické portály, masivní nábytek a nástěnné malby ve spojení s naší tradiční kuchyní Vás přenesou do autentické atmosféry stolování na šlechtických sídlech středověku. Posezení u našeho New York Cocktail baru se širokou nabídkou míchaných nápojů výtečně zakončí příjemně strávený večer.
 

 

FIREMNÍ VEČÍRKY A AKCE NA MÍRU

Přejete si uspořádat firemní večírek, svatební hostinu, oslavit narozeniny či promoci? Sestavíme Vám individuální nabídku dle Vašich požadavků. Pro Vaši akci můžete využít prostory našich restaurací a barů. K tomu disponujeme soukromým Královským salonkem pro 12 osob.

Restaurace U Prince na Staroměstském náměstí v Praze Interiér restaurace U Prince Praha Založení stolů pro slavnostní událost

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ

Restaurace U Prince poskytuje stylové prostředí v historické budově ze 12. století. K restauraci patří New York Bar a zahrádka s přímým výhledem na pražský Orloj. 

Upravené stoly pro slavnostní události

DOBRÁ KUCHYNĚ

Šéfkuchař Lukáš Vácha se svým týmem připravuje pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Kuchyně disponuje vlastní pekárnou, cukrárnou a výrobnou těstovin.

Sami si vyrábíme těstoviny  a dovážíme suroviny

VLASTNÍ VÝROBA

Při výrobě našich jídel dbáme na dobré suroviny, proto si některé vyrábíme sami, např. těstoviny, a některé si sami pravidelně dovážíme ze zahraničí.

Nabízíme jídla české i mezinárodní kuchyně

OSLAVY A SVATBY

Restaurace je naproti Orloji a Staroměstské radnici, která je tradičním místem svatebních obřadů. Stačí tak jen pár kroků ke svatební hostině.

Dezerty z naší cukrárny jsou vyhlášené

JEDINEČNÁ ATMOSFÉRA

Atmosféra restaurace je každý večer příjemně dotvářena hudebním doprovodem živého pianisty na luxusní nástroj Stainwey & Sons.

New York Bar plynule navazuje na Restauraci U Prince Interiér New York Baru Pianista v Restauraci u Prince

 

 

HOTEL

V SUPER PRÉMIOVÉ LOKALITĚ

Hotel u Prince se nachází přímo v historickém srdci Prahy chráněném UNESCO, na starobylém Staroměstském náměstí, kde se v minulosti psaly české i evropské dějiny. Ostatní památky jako jsou Karlův most, Národní divadlo, Václavské náměstí, Národní muzeum a Rudolfinum jsou od hotelu vzdáleny pár minut pěší chůze.

auto

parkování

Cena parkování v krytých garážích je pro ubytování s přímou rezervací přes naše stránky: 660 Kč / 24 hod, v jiném případě 750 Kč / 24 hod. Poplatek za přistavení vozu je 150 Kč.

Disponujeme také limitovaným množstvím oficiálních parkovacích stání na ulici, zde je cena 550 Kč / 24 hod.

pěší zóna

pěší zóna

Hotel se nachází v pěší zóně. Prosím kontaktujte hotelovou recepci pro odvoz Vašeho vozu. Pokud do našeho hotelu přijedete autem, zadejte si prosím do navigace adresu: Malé náměstí 11.

mhd

mhd

Stanice metra Můstek linky A je 4 minuty chůze. Nejbližší tramvajový spoj linky 6, 9, 18 a 22 je 7 minut chůze na stanici Národní třída.

hoteluprincelogo

Adresa

Staroměstské náměstí 29, 110 00 Praha 1 - Staré město
Česká republika
GPS: 50.086482"N  14.419941"E

Kontakty

Telefon: +420 224 213 807
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hotel U Prince ze Staroměstského náěstí v Praze na Facebooku Hotel U Prince ze Staroměstského náěstí v Praze na Instagramu