Světová špička barové kultury

Black Angel's Bar

 

Světová špička barové kultury

Black Angel‘s Bar patří, již od svého založení, mezi Top 10 nejlepších hotelových barů na světě “Tales of the Cocktail“.

 
Bar je postaven ve stylu prohibičních podniků 30. let, tzv. „public house“. Dle tehdejších důvodů je Black Angel’s Bar situován v gotickém sklepení hotelu U Prince na Staroměstském náměstí v Praze (dříve U Černého anděla). V prostorách s původním románským a gotickým kamenným zdivem, navozujícím atmosféru utajovaného „scházení se“, se ponoříte do nálady černobílých filmů, v nichž jména koktejlů nebyla jen prázdnými názvy.
Black Angel‘s Bar je od svého otevření nedílnou součástí světové barové špičky. To dokládá i jeho každoroční umístění mezi Top 10 nejlepších hotelových barů na světě “Tales of the Cocktail“ v americkém New Orleans, v nejprestižnější barové soutěži přiřazované k filmovým “Oskarům“.
 

 

COCKTAIL CLASS

Zažijte bar jako nikdy

Připravili jsme pro vás jedinečné barové zážitky, při kterých zažijete bar jako nikdy dříve. Budete mít barmana pouze pro sebe, ochutnáte špičkové koktejly, zažijete netradiční atmosféru, dozvíte se mnohé o podávaných koktejlech a dostanete drobné občerstvení.

voucher

Věnujte bar jako dárek

Darujte zážitek v TOP baru, na který se nezapomíná. K dispozici jsou Dárkové poukazy ve výši 1.000 Kč, 2.000 Kč a 3.000 Kč.

Black Angel's Bar - legendární pražský bar Profesionální barmani  Black Angel's Baru Černý anděl symbol špičkového baru v Praze

JEDINEČNÝ KONCEPT

Bar je postaven ve stylu prohibičních podniků 30. let, tzv. „public house“, v nichž se potkávali lidé všech společenských vrstev se svými známými a přáteli.

Nalezený barový poklad po legendě Aloisu Krchovi

ALOIS KRCHA

Drink menu je vytvořeno podle dochovaných poznámek české barové legendy minulého století Aloise Krchy, které se našly při rekonstrukci budovy.

Nejlepší drinky v Praze najdete na Staroměstském náměstí  

TOP 10 NA SVĚTĚ

Black Angel‘s Bar je od svého otevření nedílnou součástí světové barové špičky. To dokládá i jeho každoroční umístění mezi Top 10 nejlepších hotelových barů na světě “Tales of the Cocktail“.

Vyhlášený bar v centru Prahy

BAROVÝ ZÁŽITEK

Barová show u nás není jen o míchání drinků. Sázíme na interakci s hostem a jeho chuťovými pohárky.

Interiér Black Angel's Bar v Praze

LIVE PIANO

Atmosféra v baru je každý večer příjemně dotvářena hudebním doprovodem živého pianisty.

Drinky podáváme z menu Aloise Krchy Mixované drinky dle Vaší chuti jsou zde vybroušeny do posledního detailu Pianista - živý doprovod v Black Angel's Baru

 

 

HOTEL

V SUPER PRÉMIOVÉ LOKALITĚ

Hotel u Prince se nachází přímo v historickém srdci Prahy chráněném UNESCO, na starobylém Staroměstském náměstí, kde se v minulosti psaly české i evropské dějiny. Ostatní památky jako jsou Karlův most, Národní divadlo, Václavské náměstí, Národní muzeum a Rudolfinum jsou od hotelu vzdáleny pár minut pěší chůze.

auto

parkování

Cena parkování v krytých garážích je pro ubytování s přímou rezervací přes naše stránky: 750 Kč / 24 hod, v jiném případě 850 Kč / 24 hod. Poplatek za přistavení vozu je 150 Kč.

pěší zóna

pěší zóna

Hotel se nachází v pěší zóně. Prosím kontaktujte hotelovou recepci pro odvoz Vašeho vozu. Pokud do našeho hotelu přijedete autem, zadejte si prosím do navigace adresu: Malé náměstí 11.

mhd

mhd

Stanice metra Můstek linky A je 4 minuty chůze. Nejbližší tramvajový spoj linky 6, 9, 18 a 22 je 7 minut chůze na stanici Národní třída.

hoteluprincelogo

Adresa

Staroměstské náměstí 29, 110 00 Praha 1 - Staré město
Česká republika
GPS: 50.086482"N  14.419941"E

Kontakty

Telefon: +420 224 213 807
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hotel U Prince ze Staroměstského náěstí v Praze na Facebooku Hotel U Prince ze Staroměstského náěstí v Praze na Instagramu