Důležité informace

Kouřit lze na venkovních terasách či restaurační zahrádce.

Náš tým rád pomůže Vám, našim hostům, s vyřízením veškerých rezervací, zprostředkuje zájezdy, doručí za Vás poštovní zásilku nebo zajistí online odbavení u leteckých společností. Můžete také využít službu budíčku.

Pro komunikaci s recepcí používejte WhatsApp nebo volejte č. 9 z pokojového telefonu.

Naše hotelové pokojské rády splní veškerá přání týkající se Vašeho pokoje – náhradní deky, polštáře, přikrývky, šicí materiály, ručníky, dětské postýlky. Některé vybavení z hotelového pokoje, například deštník nebo župan, je možné zakoupit na recepci. Pokud jste si na cestu zapomněli vzít některou z věcí osobní hygieny, například zubní kartáček, zubní pastu, holicí set nebo set na manikúru, rádi Vám ji poskytneme. Vezměte prosím na vědomí, že některé z položek budou zpoplatněny.

V případě nouzových situací volejte č. 9 z hotelového telefonu.

Hotelové snídaně formou bohatého bufetu a několika snídaňových menu jsou podávány v restauraci v přízemí.

Snídaně na pokoj?

Umístěte prosím vyplněné snídaňové menu na venkovní kliku Vašich pokojových dveří před 4:00 hodinou ranní. Snídani Vám rádi doneseme.

V den Vašeho odjezdu opusťte prosím pokoj do 12:00 hodin. Potřebujete-li zůstat na pokoji i po dvanácté hodině, informujte včas naši recepci.

Prostory hotelu jsou pokryty bezplatnou zabezpečenou Wi-Fi sítí s připojením k internetu. Přístupové údaje Vám sdělí na recepci. K dispozici máte počítačový koutek s tiskárnou.

Používejte komunikační aplikace

Šetřete peníze a pro spojení s Vašimi blízkými využijte komunikační aplikace, jakými jsou: Skype, WhatsApp či Messenger. Internet máte k dispozici zdarma.

Hotelový telefon

Telefon ve Vašem pokoji používejte dle návodu, který se nachází na stolku vedle přístroje. Spojí Vás s recepcí, jiným pokojem či kýmkoli mimo budovu.

Pokud nechcete být nikým rušeni, pověste prosím kartičku „NERUŠIT“ na vnější kliku Vašich pokojových dveří. Chcete-li pokoj uklidnit, otočte ji ven textem „UKLIDIT“.

V naší vlastní profesionální prádelně věnujeme prádlu maximální a šetrnou péči. Špinavé prádlo s vyplněnou objednávkou vložte prosím do igelitové tašky, která se nachází ve skříni Vašeho pokoje a tašku předejte na recepci. Denně je také možné využít expresní službu. Prádlo odevzdané před desátou hodinou ranní Vám bude doručeno tentýž den. Prádlo, které odevzdáte po desáté hodině, Vám bude vráceno následující den.

Rádi Vás vyzvedneme či odvezeme například na letiště či místo Vaší obchodní schůzky.

Přijedete dříve nebo odjíždíte později? Využijte naši úschovnu zavazadel.

V prostorách hotelu není zajištěn profesionální lékařský personál. V případě potřeby Vám rádi zprostředkujeme lékařskou péči. K této službě se mohou vztahovat dodatečné poplatky. Pro Vaši bezpečnost prosím nahlaste své nemoci včetně alergií hotelovému manažerovi. Ten zajistí, co je potřeba.

Hotel je vybaven protipožárním detekčním systémem. Náš personál byl speciálně vycvičen pro situace tohoto druhu. Pokoje a veřejné místnosti jsou vybaveny kouřovými detektory, které jsou monitorovány 24 hodin denně. V případě nouze volejte neprodleně recepci na č. 9 a nahlaste lokaci požáru. Pokud se během kterékoliv doby spustí alarm, opusťte prosím budovu nejbližším nouzovým východem a shromážděte se na určeném místě. V případě nebezpečí můžete být evakuováni.